Naše produkty
Promo image

Látkové roletky

Látkové roletky jsou atraktivním dekorativním prvkem zvýrazňujícím architektonické řešení každého interiéru. Roletky dodáváme ve dvou základních produktových řadách a v široké škále látek a typů, což umožňuje jejich dokonalé sladění s vnitřním prostorem. Textilní roletky lze nainstalovat přímo na okenní křídla, do rámu, výklenku, na zeď nebo i na strop.

Látkové roletky se ovládají pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty. Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak zvýraznit tvář vašeho interiéru.

Záleží nám na vaší spokojenosti. V rámci našich služeb proto poskytujeme bohatý doprovodný servis – zaměření, cenovou nabídku, montáž a servis roletek.

Máte zájem o látkové roletky? Pak nás prosím kontaktujte.


Chci látkové rolety


Látkové roletky COLOR HIT

Typ roletek, určený k montáži do rámu okna s tvarovanou krycí lištou z jednoho kusu bez krytek. Interiérové látkové rolety COLOR HIT jsou vhodné pro montáž do plastových a dřevěných oken. Krycí profil z válcovaného pozinkovaného plechu může být společně s vodícími lištami barevně přizpůsoben rámu okna.

Roletky se ovládají řetízkem umístěným na pravé nebo levé straně. Velký výběr látek (barev i designů) přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem.

Rolety COLOR HIT se vyznačují jednoduchým ovládáním a nadčasovým designem.

Maximální výrobní rozměry: 1400 x 2200 mm.

Látkové roletky COLOR Standard

Látkové rolety COLOR STANDARD jsou klasické interiérové roletky s možností uchycení na stěnu nebo na strop, které nabízíme v různých barevných provedeních.

Ovládají se kuličkovým řetízkem, který může být umístěn na pravé i levé straně Na výběr je velké množství látek a vzorů.

Rolety COLOR STANDARD jsou elegantním prvkem všech obytných místností i kanceláří.

Maximální výrobní rozměry: 1700 x 2200 mm.

Látkové rolety, které jsme dělali