Naše produkty
Promo image

Elegantní Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie. Velmi elegantní prvek stínící techniky, který najde uplatnění v téměř jakémkoliv interiéru. Vhodné jsou vertikální žaluzie zejména k zastínění velkých prosklených ploch nebo k předělování místností. Mezi jejich přednosti patří nadčasový design, vysoký komfort užívání a maximální praktičnost.

V naší nabídce naleznete vertikální žaluzie bohaté škály barev a materiálů, což umožňuje splnit jakékoliv vaše požadavky a přání při zařizování bytu nebo kanceláře. S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů, ať už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary. Naše lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím přesná regulovatelnost světla v místnosti.

Zaujala vás naše nabídka vertikálních žaluzií? V takovém případě nás prosím kontaktujte. K vertikálním žaluziím poskytujeme komplexní servis – zaměření oken, cenovou nabídku, dopravu, montáž a servis.


Chci vertikální žaluzie


S vertikálními žaluziemi to umíme. Podívejte se na naše reference