Naše produkty
Promo image

Garážová vrata

Nabízíme moderní rolovací garážová vrata. Tyto jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nutnosti větší stavební úpravy.

Rolovací garážová vrata umožňují použití i tam, kde by jiné typy vrat nevyhovovaly.

Vrata vyrábíme vždy na míru zákazníkovi.

Rolovací garážová vrata se skládají z hliníkových lamel s výplní z polyuretanové pěny, které tvoří pancíř navíjený do boxu.


Chci kvalitní garážová vrata


Rolovací vrata šetří místo

Jednou z největších předností garážových rolovacích vrat je úspora místa. Po otevření se totiž srolují pod stropem nebo vedle garáže, se zcela minimálními prostorovými nároky.

Bezpečnost, nízká hlučnost i elegance

Rolovací vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Nabízí se využití řady bezpečnostních prvků, např. optoelektronické lišty nebo infra-závory. Optoelektronická lišta při najetí na překážku ihned zastaví a předejde tak zničení vrat nebo újmě na zdraví. Najetí na překážku detekuje okamžitě a samotné zastavení je velmi jemné. Máte tak jistotu, že se vám ani vašim dětem nemůže nic stát. Pohyb vrat zajišťuje motor, který v případě potřeby zastupuje mechanické ovládání.

Pro garážová vrata doporučujeme dálkové ovládání. V zimních měsících není nic pohodlnějšího, než při zajíždění do garáže nevystupovat a vše pohodlně ovládat z tepla vašeho auta.

Garážová vrata jsou významným estetickým prvkem každého objektu. Vrata proto dodáváme v mnoha variantách imitace dřeva i plně barevných provedeních. Na přání zákazníka je možné vrata lakovat do jakékoliv barvy vzorníku RAL.

Máte-li o rolovací garážová vrata zájem, kontaktujte nás prosím.