Naše produkty
Promo image

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Zachyťte většinu tepla a světla ještě dříve, než vstoupí do vaší místnosti
Venkovní žaluzie mají oproti těm vnitřním jednu obrovskou výhodu – až 85 % slunečního záření zachytí a rozptýlí ještě dříve, než vstoupí do vaší místnosti. V interiéru proto okamžitě poznáte rozdíl. Světlo je v prostoru rovnoměrně rozptýleno a teplota vzduchu? O poznání příjemnější.

Venkovní žaluzie mimo uvedené omezují hluk zvenčí, zvyšují vaše soukromí a během zimy působí i jako tepelná izolace. Opomenout nelze ani jejich estetickou hodnotu. Není divu, že jsou stále oblíbenějším prvkem moderní architektury.

Nabízíme vám nejoblíbenější venkovní žaluzie s lamelami ve tvaru S, Z, C, F nebo E, o šířkách 50, 65, 70, 80 nebo 90 mm. Výběr vhodného řešení závisí na velikosti a tvaru vašeho okna, stejně jako vašich individuálních požadavcích. V případě zájmu o venkovní žaluzie nás proto kontaktujte. My už pro vaše okna najdeme vhodné řešení.

V létě příjemně chladí, v zimě naopak hřejí – takové jsou venkovní žaluzie. Zajistěte si lepší bydlení ještě dnes. Stačí k tomu jen málo.


Chci venkovní žaluzie


Venkovní žaluzie, které jsme dělali

Fotka 1Fotka 2Fotka 3Fotka 4Fotka 5Fotka 6Fotka 7Fotka 8Fotka 9Fotka 10Fotka 11Fotka 12Fotka 13Fotka 14Fotka 15Fotka 16Fotka 17Fotka 18Fotka 19Fotka 20Fotka 21