Naše produkty
Promo image

Screenové - látkové rolety

Screenové rolety představují elegantní, moderní a cenově příznivou možnost, jak dokonalým způsobem zajistit stínění oken na všech typech budov. Zvyšují obytný komfort a snižují náklady na energii.

Systém je určen pro exteriérové stínění oken. Spočívá v montáži speciální textilie s téměř neomezenou životností a širokou škálou barevných odstínů. Tato textilie zamezí pronikání prudkého slunečního záření do interiéru a přitom dovoluje zůstat v kontaktu s venkovním prostředím.

Výhody screenových rolet:

  • efektivní pohlcování slunečního záření během léta = zlepšování klimatu v interiéru,
  • ochrana oken před deštěm, větrem a sněhem během zimy = snížení nákladů na vytápění,
  • ochrana domova před nepříznivým počasím (např. při náhlé bouřce) = bezpečí pro váš domov,
  • bariéra proti hmyzu, prachu, pylu a dalším alergenům,
  • zvýšená úroveň soukromí v interiéru.

Chci screenové rolety


Screenové rolety jsou moderním dekoračním prvkem. Díky nadčasovému vzhledu se mohou stát dokonalým stínícím prvkem rodinných domů, administrativních i technických budov. V současnosti tvoří nedílnou součást moderní architektury.


Moderní látky

Mezi standardní druhy látek patří látky Screen a Soltis. Screenová látka ze skelných vláken potažených PVC materiálem skvěle odolává větru, prudkému výkyvu teplot i vlhkosti. Široká škála barevných kombinací je zárukou neopakovatelné jedinečnosti a výjimečnosti.

V případě zájmu o screenové rolety nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Všechny starosti řešíme za vás – zajišťujeme zaměření, montáž i servis rolet.