Naše produkty
Promo image

Látkové žaluzie

Látkové žaluzie jsou moderním a elegantním interiérovým doplňkem, který Vás překvapí řadou nečekaných prostorových a světelných efektů.

Široká nabídka materiálů a barev umožňuje snadno vytvořit světelnou atmosféru podle vašich představ. Otáčením lamel můžete dokonale kontrolovat světlo i stupeň soukromí v místnosti.

Velké množství dostupných lamel v široké škále různých barev navíc umožňuje perfektní sladění žaluzie s barvou stěn, koberce nebo nábytku v interiéru.

Hlavními výhodami látkových žaluzií jsou především jejich jednoduchost, cenová dostupnost, rychlost montáže a minimální nároky na údržbu. Žaluzie mají antistatickou úpravu, a jsou barevně i tvarově stálé.


Chci látkové žaluzie


Dokonalé zastínění

Látkové žaluzie zcela nahrazují tradiční záclony a horizontální mezi-skelní žaluzie. Zároveň mohou sloužit k rozmanitému členění interiéru a to i ve stísněných prostorech. Jsou také ideálním řešením pro zastínění větších ploch. Pomocí jediného mechanismu lze ovládat i takové plochy, na jejichž zastínění by bylo třeba několik horizontálních žaluzií nebo rolet.

Proužkové vertikální žaluzie

Běžné vertikální látkové žaluzie se stále častěji stávají součásti bytových prostor, dle mnoha lidí však patří spíše do kanceláří a komerčních prostor. Proužkové (provázkové) vertikální žaluzie jsou definitivně zrozeny pro použití v bytech a domech. Vyznačují se zejména vysokou elegancí, která z nich dělá ideálního kandidáta na náhradu závěsů a záclon v moderních interiérech. Maximální rozměry proužkových vertikálních žaluzií jsou 600 x 304 cm.

V případě zájmu o látkové žaluzie nás prosím kontaktujte. Nabízíme zaměření, montáž i servis žaluzií.